KONTAKT

Kunsthal NORD, Nordkraft
Kjellerups Torv 5, 2. sal
9000 Aalborg

 

T: 3199 4125
E: kunsthalnord@aalborg.dk
W: www.kunsthalnord.dk


CVR.-nr:  29 18 94 20
EAN-nr.: 57 98 00 37 49 952


 

Ledelse
Morten Koppelhus, kulturchef
E: morten.koppelhus@aalborg.dk
T: 2520 4150



Kunstfaglig leder
Cathrine Gamst
E: cathrine.gamst@aalborg.dk
T: 3199 4126



Udstillingskoordinator
Karina Bech Hvarregaard
E: karina.hvarregaard@aalborg.dk
T: 3199 4128


Udstillingsmedarbejder
Susanne Rothmann
E: susanne.rothmann@aalborg.dk
T: 3199 4125


Projektleder for Kunstpionererne 
Josephine Boesen 
E: josephine.boesen@aalborg.dk
T: 3199 4129

 

Praktikant, projektkoordinator
Lasse Fischer
E: lasse.fischer@aalborg.dk


Frivilligkorps

Alberte / Agnethe / Emilie / Frank / Hanne / Henrik / Julianna / Johanna / Kim / Kirsten / Mads / Natasa / Sara / Stephanie / Sofie / Tina / Trine / Zenna

 

Vi bruger cookies til at forbedre vores website og din oplevelse.